Závod JO – 4.10.2020, Všeň

Pořadatel SOK Turnov, resp.Petr Kvapil připravili tratě v nám dobře známém skalnatém terénu na Kozlově. Počasí bylo již podzimní, ráno celkem chladno, ale jakmile vykouklo sluníčko tak hezky hřálo. Bohužel tento závod se stal letos tím posledním, následně nás čekala přísná vládní opatření a jejich úplný zákaz. Velká účast členů oddílu a taky velmi mnoho úspěchů a výborných výsledků!

Pokračovat ve čtení „Závod JO – 4.10.2020, Všeň“

Veteraniáda ČR na klasické a krátké trati – 20.9 a 28.9.2020, Bystřice nad Pernštejnem a Křižánky

Vzhledem k letošním vládním opatřením se konaly obě tyto akce jen úsporně, tedy jednokolově a s omezeným počtem účastníků. Za náš oddíl se zúčastnila Romana Zabořilová.

Veteraniáda ČR na klasické trati – 20.9, Bystřice nad Pernštejnem a Křižánky

Veteraniáda ČR na krátké trati – 28.9.2020, Křižánky

Pokračovat ve čtení „Veteraniáda ČR na klasické a krátké trati – 20.9 a 28.9.2020, Bystřice nad Pernštejnem a Křižánky“

Závod JO – 27.9.2020, Stvolínky

Pořadatelé ze Stadionu Nový Bor společně s Kamenickým Šenovem nás zavedli do terénů z loňských Pražských Velikonoc, konkrétně shromaždiště bylo v letním táboře ve Stvolínkách. A povedl se jim připravit hezký závod v členitých terénech zdejších lesů a skal. Ačkoliv bylo ráno celkem chladné počasí okolo 10 stupňů tak po občasném vysvitnutí sluníčka bylo mnohem příjemněji. Prostě babí léto věštící podzim. V lese se většině dařilo a na bedně tedy skončil nejeden zelený Jenišovický dres.

Pokračovat ve čtení „Závod JO – 27.9.2020, Stvolínky“

Závod JO + mikrosprint Rumburská Lilie – 26.9.2020, Lipová u Šluknova

Lipová u Šluknova Solandský rybník a již tradiční Rumburská Lilie. První (krátká trať) a třetí závod (sprint) součástí žebříčku Ještědské oblasti, druhá etapa jako mikrosprint bez hodnocení do žebříčku. Počasí studené, deštivé, větrné – brrrr. Náš oddíl reprezentovalo pouze duo Švarcových. Lenka na všech etapách první i celkově, Jirka čvrtý, druhý, druhý (celkově druhý).

Pokračovat ve čtení „Závod JO + mikrosprint Rumburská Lilie – 26.9.2020, Lipová u Šluknova“

Východočeský pohár – 20.9.2020, Špindlerův Mlýn

Známý ski areál Medvědín přivítal 4/5 rodiny Kutkových, tedy čtyři naše členy na víkendovém závodně – ozdravném pobytu v Krkonošských lesích. Pořadatel ze Spartaku Vrchlabí uchystal krátkou trať v náročném horském terénu na mapě Dívčí lávky. A reprezentace dopadla na výbornou, Terka si užila stupně vítězů na jejich nejvyšší příčce.

Pokračovat ve čtení „Východočeský pohár – 20.9.2020, Špindlerův Mlýn“