Závody – 1.1 – 31.12

Rok: 2024

Datum/ Start-00 Název závodu Pořadatel Místo Přihlásit do
16.02.2024 00:00 Školení trenérů OB T3 JJN Gymnázium Dr. Antona Randy, 466 01 Jablonec nad Nisou. Přihlášky budou spuštěny 3.2.2024 v 18.00 08.02.2024 23:59
23.02.2024 23:59 SK Jenišovice – roční povinný příspěvek 2024 SK Jenišovice 23.02.2024 23:59
23.02.2024 23:59 Registrace ČSOS+poplatky oddílu OB- 2024 ČSOS+OB 23.02.2024 23:59
10.03.2024 10:00 LIBEREC CITY RACE 2024 VLI Liberec, parkoviště U Nisy (mezi iQLANDIÍ a Krajským úřadem Libereckého kraje) 06.03.2024 20:00
16.03.2024 10:30 Veřejný závod (Jarní skály) TUV Podkost 09.03.2024 23:59
17.03.2024 10:00 Veřejný závod PUL Mnichovo Hradiště 11.03.2024 23:59
23.03.2024 10:30 Oblastní žebříček SCP Chyňava, okr. Beroun, objekt bývalých kasáren 19.03.2024 23:59
24.03.2024 09:00 Kwak Czech O-Tour 2024 – Mirakulum CSOS park Mirakulum, Milovice 10.03.2024 23:59
29.03.2024 12:00 Velikonoce ve skalách DKP Skalka u Doks 29.02.2024 23:59
20.04.2024 09:30 Mistrovství oblasti ve sprintu KAM Gymnázium Nad Alejí, Praha 6 Liboc 14.04.2024 23:59
20.04.2024 10:00 Oblastní žebříček STH Vřesník 14.04.2024 23:59
20.04.2024 15:30 Mistrovství oblasti ve sprintu HOR Nový Bydžov, městské koupaliště 14.04.2024 23:59
21.04.2024 10:00 Oblastní žebříček RUM+48D Rumburk – Harta 14.04.2024 23:59
21.04.2024 15:00 Oblastní žebříček RUM+48D Rumburk – Harta 14.04.2024 23:59
27.04.2024 11:00 Žebříček B-Čechy SJC Tužín 14.04.2024 23:59
28.04.2024 10:00 Žebříček B-Čechy SJC Tužín 14.04.2024 23:59
01.05.2024 10:00 Oblastní žebříček LTU Louka nad Terezínem – část obce Rudník 24.04.2024 23:59
04.05.2024 11:00 Mistrovství oblasti na krátké trati LDC Letiště u obce Bynovec 28.04.2024 23:59
05.05.2024 11:00 Oblastní žebříček LDC Letiště u obce Bynovec 28.04.2024 23:59
25.05.2024 09:00 Oblastní žebříček (SAXBO) CHA Bedřichovka, 50.8014069N, 14.9993050E 19.05.2024 23:59
26.05.2024 09:30 Oblastní žebříček (SAXBO) CHA Jonsdorf(Německo) 19.05.2024 19:59
01.06.2024 10:30 Žebříček B-Čechy LPU Chvaletice 19.05.2024 23:59
01.06.2024 15:00 Žebříček B-Čechy LPU Zdechovice 19.05.2024 23:59
02.06.2024 10:00 Žebříček B-Čechy LPU Zdechovice 19.05.2024 23:59
15.06.2024 10:30 Mistrovství oblasti na klasické trati STB Brniště 07.06.2024 23:59
15.06.2024 11:00 Oblastní žebříček KUN+CSOS Rokytnice v Orlických horách, Panské Pole 09.06.2024 23:59
16.06.2024 10:00 Oblastní žebříček KUN+CSOS Rokytnice v Orlických horách, Panské Pole 09.06.2024 23:59
22.06.2024 12:00 Žebříček B-Čechy ONO Eduard u Jáchymova 09.06.2024 23:59
23.06.2024 10:00 Žebříček B-Čechy ONO Eduard u Jáchymova 09.06.2024 23:59
28.06.2024 17:30 Veteraniáda ČR ve sprintu BOR Česká Lípa 16.06.2024 23:59
29.06.2024 12:00 Veteraniáda ČR na klasické trati BOR Okřešice 16.06.2024 23:59
30.06.2024 10:00 Veteraniáda ČR na krátké trati BOR Okřešice 16.06.2024 23:59
12.07.2024 15:00 H.S.H. Vysočina cup CHT Včelákov 15.06.2024 23:59
16.08.2024 00:00 Sandstones | Pískovce 2024 DOK Hradčany 31.05.2024 23:59
17.08.2024 00:00 Rumcajsovy míle 2024 SJC Boseň, Valečov 14.07.2024 23:59
23.08.2024 00:00 Pěkné prázdniny s orientačním během v Českém ráji TUR Malá Skála 16.04.2024 20:59
30.08.2024 00:00 Interkompas 50 SJH Sedlo u Číměře 01.07.2024 23:59
30.08.2024 15:00 Cena východních Čech LPU Krouna 21.07.2024 23:59
30.08.2024 16:30 West cup NEK Nejdek 18.08.2024 23:59
28.09.2024 00:00 Oblastní žebříček VLI
29.09.2024 00:00 Oblastní žebříček BOR
12.10.2024 00:00 Oblastní žebříček TUV
13.10.2024 00:00 Oblastní žebříček TJN
19.10.2024 00:00 Oblastní žebříček JJN
20.10.2024 00:00 Oblastní žebříček TUR
26.10.2024 00:00 Oblastní žebříček KUL

Uvedený přehled vychází z našeho přihlašovacího systému Jeník.
Ucelený přehled všech závodů najdete na Orisu.