O webu

Stránky OB:

Administrátor, grafická podoba, systém: Michal Zabořil, objenzavináčseznam.cz

Administrátor: Vojtěch Zabořil


Přihlašovací systém Jeník:

Administrátor, systémová správa: Michal Zabořil, objenzavináčseznam.cz

Administrátor: Vojtěch Zabořil

Autor systému: Petr Henych Liberec(VLI). Děkujeme.


Historie webu:

  • duben 2018, řada drobných změn vzhledu, fontů, úvodní stránky ze statické na blogovou. Sjednocení náhledů příspěvků na úvodní a na ostatních stránkách. Možnost časování příspěvků (hlavně pro aktuální tréninky). Překlad celé šablony Coral.
  • leden 2018, změna přihlašovacího systému na verzi 17.2, řada změn v souvislost se změnu orisu z http na https
  • leden 2017, spuštění stránek na doméně zaborilovi.cz, přesun z původní domény(snad již nadčasové řešení). Propojení informací z databáze přihlašovacího systému Jeník do stránek(závody, aktuální závody, aktuální přihlášky, členové klubu)-very náročné. Důvodem spuštění domény a hostingu byla již nedostatečná kapacita prostoru u webzdarma.cz, ukončení jejich blogovacího systému a s tím spojená nutnost ručního převodu dat do WordPressu. Dalším impulsem k rozhodnutí byl e-systém přihlášek oddílu OB Jenišovice. A konečné rozhodnutí bylo spojeno s určitou svobodou a také jednotnost projektů pod vlastní doménou
  • srpen 2016, spuštění redakčního systému WordPress
  • 2014, blogovací systém od Webzdarma

Fotky menu:

  • free fotky: Pixabay.com – všechny obrázky a videa na Pixabay jsou zproštěny autorských práv pod licencí Creative Commons CC0. Můžete si je stáhnout, upravovat, šířit a používat bez licenčních poplatků, zcela jak se vám zlíbí, a to i v komerčních aplikacích. Přisuzování autorství není nutné.

Naše vytvořené a spravované projekty: