Závody – následující rok

Od: 21.03.2019 do 21.03.2020

Datum/ Start-00 Název závodu/td>

Pořadatel Místo Přihlásit do
24.03.2019 10:00 Oblastní žebříček ROU Travčice 17.03.2019 17:59
30.03.2019 10:30 Mistrovství oblasti na krátké trati TUR Sedmihorky – Autocamp 24.03.2019 17:59
06.04.2019 11:00 Oblastní žebříček LDC Janská 31.03.2019 17:59
07.04.2019 10:00 Mistrovství oblasti ve sprintu BOR Stráž pod Ralskem, ZŠ ul. Pionýrů GPS 50.7009797N, 14.8026186E 28.03.2019 17:59
07.04.2019 14:00 Oblastní žebříček BOR Stráž pod Ralskem, ZŠ ul. Pionýrů GPS 50.7009797N, 14.8026186E 28.03.2019 17:59
13.04.2019 10:30 Mistrovství oblasti štafet PGP Košátky 04.04.2019 17:59
13.04.2019 21:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB SHK Boháňka – Skála 27.03.2019 17:59
14.04.2019 11:00 INOV-8 CUP – žebříček A, oblastní žebříček SHK Boháňka – Skála 07.04.2019 17:59
19.04.2019 12:00 Velikonoce ve skalách DKP Kozly (okres Česká Lípa) 03.03.2019 17:58
28.04.2019 00:00 Mistrovství oblasti na klasické trati TJN
11.05.2019 00:00 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, oblastní žebříček, WRE KSU
11.05.2019 00:00 Veřejný závod CHA
12.05.2019 00:00 Oblastní žebříček CHA
18.05.2019 13:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu LPU Čáslav, atletický stadión Vodranty 05.05.2019 17:59
26.05.2019 00:00 Oblastní žebříček STB+KAS Nový Bor
01.06.2019 12:00 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE DKP+DOK Nová Skalka (Skalka u Doks) 13.05.2019 17:59
02.06.2019 10:00 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE DKP+DOK Nová Skalka (Skalka u Doks) 13.05.2019 17:59
15.06.2019 00:00 Žebříček B-Čechy západ MLA+DCH Mariánské Lázně – louka areálu Kamzík
15.06.2019 00:00 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček VBM+BBM Vranov
16.06.2019 00:00 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti MLA+DCH Mariánské Lázně – louka areálu Kamzík
16.06.2019 00:00 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ VBM+BBM Vranov
22.06.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) LTU
23.06.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) LTU
28.06.2019 00:00 Cena střední Moravy KON
05.07.2019 00:00 Třemošná 2019 LPM
12.07.2019 00:00 H.S.H Vysočina cup CHT Svratouch
19.07.2019 16:00 Grand prix Silesia AOP Bohdanovice 31.05.2019 17:59
24.07.2019 09:00 Bohemia orienteering BOR centrum Nový Bor, sportovní hala 30.04.2019 17:59
02.08.2019 00:00 Magnus cup 2019 ASU
03.08.2019 00:00 Veřejný závod LLI
04.08.2019 00:00 Veřejný závod LLI
07.08.2019 00:00 Orienteering Adventure OAV Špindlerův Mlýn – Svatý Petr 30.04.2019 17:59
16.08.2019 00:00 Rumcajsovy míle SJC
23.08.2019 00:00 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji TUR
01.09.2019 00:00 Oblastní žebříček FYD
07.09.2019 00:00 Žebříček B-Čechy západ KAM
08.09.2019 00:00 Žebříček B-Čechy západ KAM
14.09.2019 00:00 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, , WRE VLI
14.09.2019 10:00 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) TUR Kořenov – Horní Polubný
15.09.2019 00:00 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) VLI
21.09.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) TJN
22.09.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) TJN
28.09.2019 00:00 Oblastní žebříček DOK Staré Splavy
28.09.2019 00:00 Veřejný závod DOK Staré Splavy
29.09.2019 00:00 Oblastní žebříček RUM Rumburk – Zátiší
29.09.2019 00:00 Oblastní žebříček RUM
05.10.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet PGP
13.10.2019 00:00 Oblastní žebříček TUV
09.11.2019 00:00 Oblastní žebříček CHA

Uvedený přehled vychází z našeho přihlašovacího systému Jeník.
Ucelený přehled všech závodů najdete na Orisu.