Závody – 1 rok

Závody pro následujících 365 dnů:

Datum od: 22.01.2019 do 22.01.2020

Datum/ Start-00 Název závodu/td>

Pořadatel Místo Přihlásit do
31.01.2019 23:59 Registrace+poplatky 2019 do OB ČSOS+OB Jenišovice Bez registrace se nelze zúčastnovat závodů 31.01.2019 23:59
16.03.2019 00:00 Veřejný závod (Jarní skály) TUV
24.03.2019 11:00 Oblastní žebříček ROU Travčice 17.03.2019 17:59
30.03.2019 10:00 Mistrovství oblasti na krátké trati TUR Sedmihorky – Autocamp
06.04.2019 00:00 Oblastní žebříček LDC
07.04.2019 10:30 Mistrovství oblasti ve sprintu BOR Stráž pod Ralskem, ZŠ ul. Pionýrů GPS 50.7009797N, 14.8026186E 31.03.2019 17:59
07.04.2019 14:00 Oblastní žebříček BOR Stráž pod Ralskem, ZŠ ul. Pionýrů GPS 50.7009797N, 14.8026186E 31.03.2019 17:59
13.04.2019 00:00 Mistrovství oblasti štafet PGP
13.04.2019 21:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB SHK Boháňka – Skála 27.03.2019 17:59
14.04.2019 11:00 INOV-8 CUP – žebříček A, oblastní žebříček SHK Boháňka – Skála 07.04.2019 17:59
19.04.2019 12:00 Velikonoce ve skalách DKP Kozly (okres Česká Lípa) 03.03.2019 17:58
28.04.2019 00:00 Mistrovství oblasti na klasické trati TJN
11.05.2019 00:00 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, oblastní žebříček, WRE KSU
11.05.2019 00:00 Veřejný závod CHA
12.05.2019 00:00 Oblastní žebříček CHA
18.05.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu LPU
26.05.2019 00:00 Oblastní žebříček STB
01.06.2019 00:00 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE DKP+DOK
02.06.2019 00:00 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE DKP+DOK
15.06.2019 00:00 Žebříček B-Čechy západ MLA+DCH Mariánské Lázně – louka areálu Kamzík
15.06.2019 00:00 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček VBM+BBM
16.06.2019 00:00 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti MLA+DCH Mariánské Lázně – louka areálu Kamzík
16.06.2019 00:00 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ VBM+BBM
22.06.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) LTU
23.06.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) LTU
24.07.2019 09:00 Bohemia orienteering BOR centrum Nový Bor, sportovní hala 30.04.2019 17:59
03.08.2019 00:00 Veřejný závod LLI
04.08.2019 00:00 Veřejný závod LLI
07.08.2019 00:00 Orienteering Adventure OAV 30.04.2019 17:59
16.08.2019 00:00 Rumcajsovy míle SJC
23.08.2019 00:00 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji TUR
01.09.2019 00:00 Oblastní žebříček FYD
07.09.2019 00:00 Žebříček B-Čechy západ KAM
08.09.2019 00:00 Žebříček B-Čechy západ KAM
14.09.2019 00:00 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, , WRE VLI
14.09.2019 10:00 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) TUR Kořenov – Horní Polubný
15.09.2019 00:00 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) VLI
21.09.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) TJN
22.09.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) TJN
28.09.2019 00:00 Oblastní žebříček DOK
28.09.2019 00:00 Veřejný závod DOK
29.09.2019 00:00 Oblastní žebříček RUM Rumburk – Zátiší
29.09.2019 00:00 Oblastní žebříček RUM
05.10.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet PGP
13.10.2019 00:00 Oblastní žebříček TUV
09.11.2019 00:00 Oblastní žebříček CHA

Uvedený přehled vychází z našeho přihlašovacího systému Jeník.
Ucelený přehled všech závodů najdete na Orisu.