Závody – 1.1 – 31.12

Aktuální rok: 2019

Datum/ Start-00 Název závodu/td>

Pořadatel Místo Přihlásit do
01.02.2019 23:59 Registrace+poplatky 2019 do OB ČSOS+OB Jenišovice Bez registrace se nelze zúčastnovat závodů 08.02.2019 23:59
15.02.2019 10:00 TJ Sokol Jenišovice – roční příspěvek 2019 TJ Sokol Jenišovice příspěvek člena TJ Sokol Jenišovice 15.02.2019 10:00
16.03.2019 10:30 Veřejný závod (Jarní skály) TUV Podkost 10.03.2019 17:59
24.03.2019 10:00 Oblastní žebříček ROU Travčice 17.03.2019 17:59
30.03.2019 10:30 Mistrovství oblasti na krátké trati TUR Sedmihorky – Autocamp 24.03.2019 17:59
06.04.2019 11:00 Oblastní žebříček LDC Janská 31.03.2019 17:59
07.04.2019 10:00 Mistrovství oblasti ve sprintu BOR Stráž pod Ralskem, ZŠ ul. Pionýrů GPS 50.7009797N, 14.8026186E 28.03.2019 17:59
07.04.2019 14:00 Oblastní žebříček BOR Stráž pod Ralskem, ZŠ ul. Pionýrů GPS 50.7009797N, 14.8026186E 28.03.2019 17:59
13.04.2019 21:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB SHK Boháňka – Skála 27.03.2019 17:59
14.04.2019 11:00 INOV-8 CUP – žebříček A, oblastní žebříček SHK Boháňka – Skála 07.04.2019 17:59
19.04.2019 12:00 Velikonoce ve skalách DKP Kozly (okres Česká Lípa) 03.03.2019 17:58
28.04.2019 10:00 Mistrovství oblasti na klasické trati TJN Bramberk, střelnice 20.04.2019 17:59
01.05.2019 00:00 Oblastní žebříček STH Mostek koupaliště 25.04.2019 17:59
11.05.2019 10:00 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, oblastní žebříček, WRE KSU Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk 29.04.2019 17:59
11.05.2019 12:00 Veřejný závod CHA Lückendorf, Forsthaus 02.05.2019 12:00
12.05.2019 09:30 Oblastní žebříček CHA Lückendorf, Forsthaus 02.05.2019 12:00
18.05.2019 13:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu LPU Čáslav, atletický stadión Vodranty 05.05.2019 17:59
19.05.2019 09:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet LPU Pardubice, Polabiny 3 05.05.2019 17:59
26.05.2019 10:30 Oblastní žebříček STB+KAS Nový Bor 19.05.2019 17:59
26.05.2019 13:00 VLOŽENÝ MTBO TRÉNINK STB Nový Bor – cyklistický areál 23.05.2019 17:59
01.06.2019 12:00 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE DKP+DOK Nová Skalka (Skalka u Doks) 13.05.2019 17:59
02.06.2019 10:00 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE DKP+DOK Nová Skalka (Skalka u Doks) 13.05.2019 17:59
15.06.2019 12:00 Žebříček B-Čechy západ MLA+DCH Mariánské Lázně – louka areálu Kamzík 02.06.2019 17:59
15.06.2019 12:00 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček VBM+BBM Vranov 02.06.2019 17:59
16.06.2019 10:00 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti MLA+DCH Mariánské Lázně – louka areálu Kamzík 02.06.2019 17:59
16.06.2019 10:00 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ VBM+BBM Vranov 02.06.2019 17:59
22.06.2019 12:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) LTU Markoušovice 02.06.2019 17:59
23.06.2019 10:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) LTU Markoušovice 02.06.2019 17:59
12.07.2019 00:00 H.S.H Vysočina cup CHT Svratouch 10.06.2019 17:59
19.07.2019 16:00 Grand prix Silesia AOP Bohdanovice 03.06.2019 17:59
24.07.2019 09:00 Bohemia orienteering BOR centrum Nový Bor, sportovní hala, etapy viz mapka níže (body B+C) 30.04.2019 17:59
03.08.2019 10:00 Veřejný závod LLI Bedřichov 24.07.2019 17:59
04.08.2019 10:00 Veřejný závod LLI Bedřichov v Jizerských horách 24.07.2019 17:59
16.08.2019 00:00 Rumcajsovy míle SJC Zámostí-Blata 16.06.2019 17:59
23.08.2019 15:00 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji TUR Vyskeř 03.06.2019 18:00
31.08.2019 10:00 SUDETY OPEN LDC+KAS Kamenický Šenov, Česká Kamenice, Rájec u Tisé 23.06.2019 17:59
01.09.2019 00:00 Oblastní žebříček FYD
07.09.2019 00:00 Žebříček B-Čechy západ KAM
08.09.2019 00:00 Žebříček B-Čechy západ KAM
14.09.2019 10:00 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) TUR Kořenov – Horní Polubný 01.09.2019 17:59
14.09.2019 10:00 Český pohár MTBO – 15. kolo SJC Lužany 01.09.2019 17:59
14.09.2019 16:00 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, , WRE VLI Český Dub, areál SčVaK, 50.6649503N, 14.9984072E
14.09.2019 16:00 Český pohár MTBO – 16. kolo SJC Lužany 01.09.2019 17:59
15.09.2019 10:00 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) VLI Český Dub, část Malý Dub, soukromá louka, 50.6715519N, 14.9777461E 01.09.2019 17:59
21.09.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) TJN
22.09.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) TJN
28.09.2019 00:00 Oblastní žebříček DOK Staré Splavy
28.09.2019 00:00 Veřejný závod DOK Staré Splavy
29.09.2019 00:00 Oblastní žebříček RUM Rumburk – Zátiší
29.09.2019 00:00 Oblastní žebříček RUM
05.10.2019 00:00 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet PGP
13.10.2019 00:00 Oblastní žebříček TUV
09.11.2019 00:00 Oblastní žebříček CHA

Uvedený přehled vychází z našeho přihlašovacího systému Jeník.
Ucelený přehled všech závodů najdete na Orisu.