Aktuální trénink

Jenišovický Minitrénink:

  • středa 23.10
  • Místo: poslední letošní trenink bude v Lachcích, na cestě z Jenišovic do Jílového, před vjezdem do lesa odbočit vpravo asi 100m, u posedu.
  • Souřadnice místa: 50.6489456N, 15.1204053E. Použijte např. mapy.cz
  • Pokud bude v 15:30 pršet, trénink nebude!

Jablonecký trénink:

  • úterý, podstatné informace v tabulce zde
  • možnost absolvovat i ve středu nebo čvrtek (kdy se sbírá je opět v tabulce), ale musíte si stáhnout a vytisknout mapu (od úterního večera zde)

Turnovský trénink:


Venkovní tréninky:

Vzhledem k nedostatečnému počtu zájemců o naše tréninky jsme se já a Romana rozhodli definitivně využít tréninků turnovského oddílu. Bohužel připravovat trénink je práce pro několik lidí, nemluvě o času. Jde o přípravu tratí, vytištění map, roznesení a sběr kontrol, průběžnou aktualizaci map. A pak přijde na trénink jen pár skalních členů. Nebudeme nikoho přemlouvat ať přijde trénovat! Musí vás to samotné těšit, děti mohou k tomuto sportu přivést své rodiče, to bývá způsob jak si celé rodiny dovedou užít tohoto krásného sportu, podívat se na nová místa, poznat lidi, zazávodit si. Protože kdo vážně chce, cestu si vždycky najde. Dosavadní koncept není udržitelný, zkusili jsme to celkem dlouho. Budeme se tedy účastnit turnovských tréninků, na vás je, se tam dopravit. Jde i o různorodost, velké množství běžců, což může přinést jen samé klady pro fyzickou, mapovou i psychickou přípravu. My na oplátku postavíme několik tréninků pro turnováky v našich terénech. Tréninky v tělocvičně budou, ale i tam je potřeba chodit v hojném počtu, je možné, že i tam nastane nějaká spolupráce. Berte prosím tuto situaci jako nezadržitelný vývoj, oddíl Jenišovic nadále bude fungovat, budoucnost ukáže jak se to vyvine dále. Rádi jsme věnovali čas i práci pro oddíl, ale musí to být smysluplné a k užitku a to bohužel není. Michal a Romana Zabořilovi