2.závod JO – krátká trať – 08.04.2018, Doksy

Závod na krátké trati v náhradním termínu za zrušený říjnový(kvůli vichřici a polomům) se vydařil. Slunečné počasí, později zataženo, ale déšť nakonec nepřišel. Dobře průběžný les se sítí cest a průseků, z části skalnaté útvary. Po loňské vichřici místy popadané stromy a nové vývraty.

Blahopřejeme Aničce Zabořilové, za 1.místo v kategorii D10

Blahopřejeme Romaně Zabořilové, za 4.místo v kategorii D21L

Blahopřejeme Ondrovi Zabořilovi, za 2.místo v kategorii H14


Datum : 08.04.2018
Místo konání : Doksy
Mapa : Králův stolec
Pořadatel : STB – TJ Stadion Nový Bor, KAS – KOB Kamenický Šenov

D10 2.10 km, 20 m, 7 kontrol
——————————————————————————–
1. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 19:03
——————————————————————————–

D12 2.50 km, 50 m, 11 kontrol
——————————————————————————–
24. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 37:48 + 20:13
——————————————————————————–

D14 2.90 km, 50 m, 11 kontrol
——————————————————————————–
38. Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 42:12 + 23:19
——————————————————————————–

D21K 3.40 km, 115 m, 16 kontrol
——————————————————————————–
8. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 39:27 + 9:41
——————————————————————————–

D21L 4.60 km, 105 m, 19 kontrol
——————————————————————————–
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 35:12 + 3:15
——————————————————————————–

D40 3.20 km, 55 m, 14 kontrol
——————————————————————————–
11. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 34:49 + 6:40
——————————————————————————–

H10 2.00 km, 25 m, 7 kontrol
——————————————————————————–
7. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 17:09 + 4:20
23. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 24:32 + 11:43
——————————————————————————–

H10L 3.20 km, 25 m, 7 kontrol
——————————————————————————–
6. Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 22:09 + 3:43
8. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 24:08 + 5:42
——————————————————————————–

H14 3.20 km, 40 m, 13 kontrol
——————————————————————————–
2. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 22:11 + 4:53
4. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 23:20 + 6:02
——————————————————————————–

H16 3.50 km, 90 m, 14 kontrol
——————————————————————————–
10. Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice 30:21 + 10:24
——————————————————————————–

H18 3.50 km, 90 m, 14 kontrol
——————————————————————————–
10. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 26:24 + 7:02
——————————————————————————–

H45 3.50 km, 95 m, 16 kontrol
——————————————————————————–
32. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 34:24 + 13:24
45. Touš Jan JEN6901 C OB Jenišovice 43:19 + 22:19
54. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 93:24 + 72:24
——————————————————————————–

H65 2.70 km, 60 m, 12 kontrol
——————————————————————————–
9. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 32:21 + 9:50
14. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 44:25 + 21:54
——————————————————————————–

HDR 3.20 km, 25 m, 7 kontrol
——————————————————————————–
15. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 22:48 + 5:47
61. Kalousková Aneta JEN OB Jenišovice 31:45 + 14:44
——————————————————————————–

P2 2.10 km, 25 m, 9 kontrol
——————————————————————————–
19. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 23:28 + 10:02
32. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 28:38 + 15:12
41. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 37:19 + 23:53
——————————————————————————–

Napsat komentář